флаг

Новини

Чернігівські школярі вивчатимуть ІТ-технології... англійською

У Чернігівці стартував проект «Тренінги з англійської мови у сфері програмування для випускників програми Access» («Access Alumni Technology Project»), який надає можливість випускникам програми Access поглибити свої знання англійської мови в IT-сфері, розвинути теоретичні та практичні навички програмування і створення мобільних додатків.

Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony (також відома як PH International) у співпраці з українськими неурядовими організаціями. Він підтримує безкоштовне навчання на позашкільких заняттях випускників Програми малих стипендій з вивчення англійської мови («English Access Microscholarship Program»).

У понеділок, 21 листопада, відбулося незвичайне заняття. Його, щоб зустрітися з набраною групою учнів, відвідали почесні гості - аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні Шон О'хара, помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілія Шило та директор НГО Project Harmony Inc Андрій Гайдамашко. Під час заняття акцентувалася увага на важливості вивчення ІКТ, учасники запропонували свої ідеї щодо корисного та влучного використання і поширення інформаційних технологій, представили свої музичні номери та провели веселий інтерактив, в якому охоче взяли участь і вельмишановні гості. Загалом панувала тепла, дружня атмосфера, відчувалась відвертість та люб’язність, що підтримала та збадьорила учасників проекту. Звичайно ж, увесь урок було проведено англійською мовою.

Захід відбувся на базі Чернігівської районної центральної бібліотеки, тому ми висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі в.о. ЦРЛ Любові Синєпольській, бібліотекарю Аліні Жолоб та всім небайдужим, хто нас підтримав.

Ольга ХУДЗІЙ, викладач Access-групи