флаг

Новини

На запорізькому фестивалі чернігівець Захар обійшов понад сто конкурсантів

Друге місце посів одинадцятикласник Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Захар Пилипенко на обласному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!». Обласний етап конкурсу пройшов у Запоріжжі 4 листопада. З Ліричною піснею «Мама» Захар обійшов 104 учасники, які представляли всі території області.

Брала участь в конкурсі також Аліса Предибайло. Вона зізналася, що хоча їх із Захаром не покидали хвилювання, їм усе ж таки вдалося зібратися та показати, на що здатні. За словами школярів, фестиваль видався емоційно-яскравим, багато учасників вражало своїми талантами та сучасними композиціями.

- Ми з дітьми були дуже раді потрапити до обласного етапу цього конкурсу-фестивалю. Безсумнівний успіх - друге місце з-поміж більш як ста учасників, зазначила художній керівник Захара і Аліси Інна Носко. - Мушу визнати, що конкуренти були сильними, а тому думка про перемогу тішить ще більше. Особливо приємним є те, що в Чернігівці є молодь, яка прагне розвиватися та брати участь в подібних заходах. Фестиваль зарядив нас позитивом та дав творчої наснаги, тому ми хочемо взяти участь в подібному конкурсі на наступний рік та плануємо посісти перше місце.

Анастасія ГАЛИЧ