флаг

Новини

Мистецтво душі, що дарує красу

У наш мальовничий, край самобутні та щирих талантів, чарівних народних традицій і звичаїв, невмирущої української пісні, мелодійної музики, запального танцю, живого слова, барвистого живопису та вишиванок прийшло радісне свято: Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Свято людей, що творять невмирущий світ краси, примножують духовну скарбницю попередніх поколінь, відкривають шлях до храму душі.

Костянтин Паустовський сказав: «Серце, уявлення та розум – ось середовище де народжується те, що ми називаємо культурою». Тому, всі люди, які працюють у галузі культури, це люди обов’язково із великим, щирим і самовідданим серцем, гострим розумом і багатою творчою уявою.

Саме працівники культури та всі аматори і майстри народного мистецтва кожен день своєю наполегливою працею створюють для всіх свято, зберігають культуру та історичну спадщину, творять прекрасне. Наші художні колективи відомі в усій області та далеко за її межами. Завдяки працівникам галузі, справжнім подвижникам своєї справи, культура району, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

Сердечно вітаємо із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубів, бібліотек, музеїв, музичної школи, учасникам аматорських колективів, народним майстрам, ветеранам культосвітньої ниви за безперервний творчий пошук, вагомі духовні здобутки. Зичимо вам міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, креативних ідей, свята у ваших серцях, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.

Зі святом, дорогі друзі!

Любов Нагарнюк, спеціаліст відділу культури і туризму