флаг

Новини

Чернігівці привезли з “Вольниці” призові місця

У м. Гуляйполе відбувся Х обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», присвячений 129-й річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна. Цього року фестиваль вийшов на новий рівень і зібрав до 1,5 тисячі талановитих, музично обдарованих самодіяльних митців.

3 листопада на велику сцену вийшли дитячі колективи та окремі виконавці, а 4 листопада – дорослі колективи. На «Вольницю» завітали 38 дитячих та 48 дорослих колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців з 13 міст та районів Запорізької області.

Наш Чернігівський район на обласному фестивалі представляли 4 дитячих а 5 дорослих художніх колективи, які показали високу виконавську майстерність, сценічну культуру, художню цінність репертуару, чудові костюми.

Серед дитячих колективів у номінації «Інструментальні ансамблі та оркестри» І місце зайняв «зразковий» дитячий духовий оркестр Верхньотокмацького СБК керівник Микола Інюткін, ІІІ місце - Тріо бандуристів «Зелена ліщинонька» Чернігівської дитячої музичної школи керівник Олена Юркіна. Щирими оплесками глядачі вітали хореографічний колектив «Забава» керівник Галина Крижко та тріо баяністів-акордеоністів дитячої музичної школи, керівник Ольга Левицька.

Серед дорослих колективів та окремих виконавців У номінації “Хорові колективи” почесне І місце посів «народний» хор «Криниченька», хормейстер Микола Мінаков, у номінації «Вокальні гурти та ансамблі» ІІ місце отримав вокальний ансамбль «Гармонія» дитячої музичної школи, керівник Олена Піхота, ІІІ місце отримав «народний» вокальний ансамбль «Два кольори», керівник Тетяна Полулях. Незабутні враження у глядачів залишив виступ вокального ансамблю "Чарівниці" Чернігівського СПК (керівник - Людмила Ніконенко) та вокальний ансамбль "Мальви" Новополтавського СБК (керівник - Сергій Пелих).

Відділ культури і туризму щиро дякує за допомогу в організації поїздки голові Чернігівської районної ради Віктору Годлевському, голові районної державної адміністрації Віктору Дудукалову та першому заступнику голови Василю Попюку, Чернігівському селищному голові Віталію Маничу, виконуючій обов’язки старости Верхньотокмацького старостинського округу Галині Лисоті та перевізнику Сергію Дузенку. Фестиваль став яскравою подією і подарував усім присутнім світло надії, віру у краще майбуття і любов до української пісні, до рідної землі.

Любов Нагарнюк, спеціаліст відділу культури і туризму