флаг

Новини

Привітання голови Чернігівської районної державної адміністрації Віктора Дудукалова із Днем визволення України від фашистських окупантів

Шановні жителі району!

Сьогодні, у День визволення України від фашистських загарбників, ми разом з усією Україною віддаємо шану співвітчизникам, які звільнили рідну землю від нацистського ярма у роки Другої світової війни.

Та війна забрала мільйони життів, роз'єднала родини, скалічила долі. Пам'ять про її страшні жертви передається з покоління в покоління. Як передається героїзм, звитяга та безмежний патріотизм українського народу, котрий готовий до згину боронити рідну землю.

Сьогодні, коли сучасні Герої захищають Україну, ми, згадуючи безсмертний подвиг наших дідів та батьків, прагнемо бути їх гідними послідовниками. Так само як і вони, понад усе ми бажаємо добра і злагоди рідній країні та готові скласти за це найвищу ціну.

Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, котрі дожили до цих світлих днів. Уславлюємо тих чернігівців, які в тилу самовідданою працею наближали розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Зичу ветеранам війни, жителям району міцного здоров’я, довголіття, доброго настрою, родинного тепла, миру, злагоди, віри, надії та любові,світлої радості й благополуччя!

З повагою голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов