флаг

Новини

Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів «гарячу» телефонну лінію з жителями області. Прямим зв’язком з керівником регіону скористалися 18 громадян.

Кілька звернень стосувалися надання матеріальної допомоги та  покращення надання якості медичних послуг. Жителі обласного центру повідомляли про неналежне виконання ремонту доріг та житлового фонду.

Заявниця з Розівського району Раїса Мацик нагадала про невідповідність розрахунків субсидії на вугілля в порівнянні з ринковими цінами. Житель Токмацького району Микола Галак наголосив на необхідності зведення газопроводу в селі Новомиколаївка.

Також громадяни скаржилися на незручність руху автобусів у Запорізькому та Кам’янсько-Дніпровському районах. Заявникам було повідомлено, що в грудні поточного року буде проводитися конкурс та переатестація пасажиро перевізників, і скарги місцевих жителів будуть взяті до уваги.

Підбиваючи підсумки спілкування з громадянами, Костянтин Бриль зазначив, що всі звернення будуть направлені керівникам профільних департаментів, які мають опрацювати їх у найкоротші терміни.

- Проблематика звернень громадян регіону змінюється тільки в залежності від сезону. В основному люди скаржаться на роботу Держгеокадастру, якість медичних послуг, звертаються з проханнями надання матеріальної допомоги та субсидій. Жоден із заявників не має отримати від посадовців так звані «відписки». Якщо люди звертаються до керівника регіону,  значить їм наболіло, і залишати їх напризволяще влада не має права, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА