флаг

Новини

У Чернігівському районі відсвяткували День фізичної культури і спорту

Перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Василь Попюк привітав спортивну громадськість району в рамках урочистостей до Дня фізичної культури і спорту, що пройшли 6 вересня в районному центрі культури та дозвілля.

У заходах взяли участь також голова Чернігівської об’єднаної територіальної громади Віталій Манич, голова Чернігівської районної ради Віктор Годлевський.

За результативну діяльність в організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту, професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні кращі спортсмени району та їх наставники, а також активісти фізультурно-спортивного руху в районі нагороджені грамотами, грошовими винагородами та солодкими призами.

Ряд нагороджених отримали заслужену номінацію:

Номінація

ПІБ переможця номінації

1

"Кращий тренер"

Хоменко Володимир Іванович, тренер з вільної боротьби ДЮСШ та БДЮТ

2

"Кращий голова районної федерації "

Кравцов Віктор Васильович, голова Чернігівської районної федерації футболу

3

"Кращий футболіст"

 

Солоха Сергій Сергійович, гравець футбольної команди «Олімп» села Верхній Токмак

4

"Кращий волейболіст"

Свиридова Олена Дмитрівна, жителька села Новоказанкувате

5

"Кращий баскетболіст"

Штанько Олександр Михаолович, голова Чернігівської районної федерації баскетболу

6

"Кращий гравець з шахів»

Носирьов Віктор Матвійович, житель смт Чернігівка

7

"Кращий гравець з шашок»

Бистрицька Наталія Анатоліївна, мешканка села Богданівка

8

"Відданість спорту"

 

 

Сапальов Віктор Вікторович, мешканець Чернігівки (волейбольний тренер, cуддя і гравець)

9

"Активіст спорту "

 

Кальченко Василь Валерійович, житель села Стульневе

10

"Кращий турист"

 

Бадіон Олександр Петрович, вчитель Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

"Кращі батько і син"

Фівка Володимир Ілліч та син Олександр

12

"Кращий вчитель фізичної культури"

 

Рижков Сергій Володимирович, керівник Чернігівського районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст.

13

"Ветеран спорту"

 

Сорокін Володимир Іванович, громадський активіст здорового способу життя, організатор фізкультурного клубу «Здоров’я»

14

"Найщиріший спортивний меценат"

Курленков Вячеслав Володимирович, голова СВК «Світанок»

15

"Спортивна гордість"

 

Степаненко Степан, чемпіон Європи з бодібілдингу, наш земляк, довгинець

16

"Спортивна родина"

Пода Іван Васильович з родиною

17

"Кращі наставник і вихованка"

 

Фурса Віктор Олексійович, вчитель фізичної культури Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та учениця 10 класу Рекуненко Богдана

18

"Прорив Спартакіади"

 

Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Рябченко Ігор Станіславович, директор школи Солоха Анатолій Володимирович

19

"Спортивна висота"

 

Сінча Андрій, ІІІ місце з вільної боротьби на Всеукраїнських змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць!»

20

"Краща команда"

 

Команда юних футболістів Чернігівської ДЮСШ (середня група), тренер Перетятько В.А.

Пісенно-танцювальні вітання дарували Віктор та Тетяна Щербань, Даря Оверченко, Наталя Рундаєва, Марія Єремейчук, Ангеліна Ковдря, танцювальні колективи Чернігівських шкіл І-ІІІ ступенів, керівники Галина Крижко та Інна Носко.

Іванна Хільченко, методист РМК