флаг

Новини

Обговорили представлений селищною радою Генеральний план Чернігівки

Голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов взяв участь у громадських слуханнях щодо врахування громадських інтересів з обговорення проекту «Генеральний план смт Чернігівка Чернігівського району Запорізької області. Оновлення з розширення меж населеного пункту та План зонування смт Чернігівка Чернігівського району (у складі Генерального плану)».

Пройшли слухання, організовані Чернігівською селищною радою, 5.09.2017 в районному центрі культури та дозвілля. Участь в них взяли представники розробника плану - науково-виробничого підприємства «Земля Геоінформ», депутати, громадські активісти. Під час заходу керувалися Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Проект представила головний архітектор «Земля Геоінформ» Тетяна Швацька. Вона зазначила, що затвердження Генплану дасть селищу оновлену ситуаційну схему, розширення меж, зонування території, план інженерного захисту в мирний час. Проведення геодезичної зйомки в тисячному масштабі дозволяє розробити будь-який проект на обраній ділянці.

До 13 вересня кожен житель громади чи зацікавлені юридичні особи, чиї об'єкти знаходяться у межах селища, власники, користувачі земельних ділянок можуть вносити до Генплану поправки та пропозиції.

По завершенню обговорення до погоджувальної комісії з розгляду спірних питань та ухвалення (відхилення) пропозицій було обрано уповноважених представників від громади. До селищної ради кілька пропозицій вже надійшло. Усі вони будуть розглянуті та враховані.