флаг

Новини

На базі Великого ставу” пройшов семінар для прийомних сімей
Працівниками служби у справах дітей Чернігівської районної державної адміністрації 20 червня 2017 року організовано та проведено виїзний навчальний семінар для прийомних сімей на базі туристичного комплексу «Великий став» (с. Салтичія).

Під час семінару було проаналізовано різні методи та стилі виховного впливу та їх наслідки, проведено ряд інтерактивних вправ та технік щодо підвищення рівня обізнаності батьків з психологічними особливостями дітей в період вікових криз та під час адаптації до нової родини.

Батьки мали можливість отримати конкретні рекомендації та відповіді на запитання щодо побудови ефективних батьківсько-дитячих взаємин, про психологічні особливості дітей підліткового віку та причини участі дітей в деструктивних Інтернет - групах.

Метою заходу було надання прийомних батькам консультаційної допомоги з особливостей виховання дітей у прийомних сім’ях, а також спілкування у неформальній обстановці, спільне проведення вільного часу у мальовничому куточку Чернігівського району.

Житарюк Наталія, головний спеціаліст служби у справах дітей