флаг

Новини

Чернігівські діти привезли військовим свято
Юні учасники художньої самодіяльності з Чернігівки минулої суботи побували у гостях в 501-му окремому батальйоні морської піхоти, розташованому в Бердянському районі. Приїхали діти до військових не з пустими руками — привезли запальні таночки, ніжні пісні про рідний край, гуморески та запашний коровай.

Для дітей ця подорож також стала цікавим і пізнавальним дарунком. Щойно зайнявши свої місця в автобусі, вони занурилися в світ неймовірних історій про рідний край. Екскурсію провів капелан Запорізької єпархії, протоієрей Степан Вилущак.

Уже приїхавши на базу, діти змогли на власні очі побачити шматочок солдатських буднів, поспілкуватися з військовими, розпитати про їхній побут, тренування.

Натомість воякам дарували художні номери учасники театрального колективу “Первоцвіт” Чернігівського РЦКД (керівник — Наталія Коваль), сольно виступив лауреат обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів по класу баяну та акордеону Данило Кікоть (художній керівник — Іван Кікоть).
 

Військовим, разом зі словами подяки за їхню непросту, небезпечну службу, вручили коровай від голови районної ради Віктора Годлевського.

Після концертної програми діти відвідали фестиваль ковальського мистецтва «Сталева Хвиля» у місті Бердянськ.

Поїздку організовано відділом культури і туризму районної державної адміністрації за спонсорської підтримки депутата обласної ради Андрія Гогунського та при допомозі Чернігівського селищного голови Віталія Манича.