флаг

Новини

Визначено новий механізм розрахунку невикористаних субсидій
Механізм розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, що набула чинності 1.05.2017.

Відповідно до вимог п. 4 Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, розрахунок з невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату вказаних послуг за особовим рахунком кожного одержувача субсидії визначається за останній період отримання субсидії.

За інформацією Мінсоцполітики, з метою проведення вказаних розрахунків опрацьовано та передано до УСЗН програмний продукт, що дозволяє визначити останній період отримання субсидії за кожним особовим рахунком одержувача.