флаг

Новини

В Чернігівському районі створено ДБСТ
В Україні щороку сиротіє та залишається без батьківського піклування багато дітей, і хоча частина з них залишається в родинному колі, проте дехто все ж поповнює заклади інтернатного типу, які ніколи не зможуть замінити дитині сім’ю. 2 березня 2017 року розпорядженням голови районної державної адміністрації на території Чернігівського району вперше створено дитячий будинок сімейного типу, в який влаштовано на виховання та спільне проживання 7 дітей з особливими потребами.

Для функціонування дитячого будинку сімейного типу Ільїнською сільською радою батькам-вихователям надано в оренду, на безстроковий період, житловий будинок загальною площею – 178.8 кв.м., який обладнаний всіма необхідними меблями, технікою та іншими товарами довготривалого вжитку для комфортного проживання дітей-інвалідів.

Подружжя Проданових докладає багато зусиль, емоцій, частинку душі у вихованні дітей. Наталя Вікторівна створила атмосферу сімейності, любові і затишку. Напередодні Дня захисту дітей, до великої родини завітали голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Дудукалов, начальник служби у справах дітей Людмила Веремій, головний спеціаліст Наталія Житарюк, де побачили радісні та щасливі обличчя дітей і батьків. Поспілкувавшись з подружжям, стає зрозуміло скільки сил, терпіння і любові витрачається для створення необхідних умов для повноцінного життя дітей.

Взагалі. на території району функціонує 17 прийомних сімей. Тут знайшли собі нову родину 34 дитини-сироти і дітей, позбавлених батьківського піклування,  21 дитина виховується в сім’ї усиновлювачів, 40 дітей в сім’ях опікунів, піклувальників.

Звертаємося до всіх, хто не байдужий до долі дітей, хто не зміг реалізувати власний потенціал батьків, перегляньте свої життєві позиції та подаруйте сімейне тепло дітям, позбавленим батьківського піклування.

Детальну інформацію про усиновлення, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу, ви зможете дізнатися в службі у справах дітей (за тел. 9-13-71).

Житарюк Наталія, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації