флаг

Новини

Громадська рада ініціювала знесення постаменту в центрі Чернігівки
Питання благоустрою селища, об'єднання територіальних громад та відзначення ряду мистецьких заходів в районі були обговорені під час чергового засідання Громадської ради при районній державній адміністрації 18 липня.

У буквальному смислі каменем спотикання стала тумба, що лишилася після “дукомунізованого” Леніна. Чернігівський селищний голова Віталій Манич зазначив, що наразі для жителів селища оголошено конкурс на кращій проект з благоустрою даної території, переможець якого отримає грошову винагороду. Поки що жителями Чернігівки було подано три пропозиції щодо того, який арт-об'єкт замінить тумбу. Також селищною радою поза конкурсом замовлено виготовлення професійного проекту. Але кошти на втілення його в життя цьогоріч відсутні.

Члени громадської ради рекомендували все ж у найкоротші терміни, не чекаючи наступного року, знести тумбу, яка відверто псує вигляд селища.

Як зазначив Віталій Манич, пріоритетнім питанням сьогодні стоїть зведення фізкультурно-спортивного майданчика, займатися на якому, зокрема, зможуть люди з обмеженими фізичними можливостями. Розміститься майданчик на пустирі біля районного центру зайнятості.

Оскільки на останній сесії селищної ради було ініційовано об'єднання селищної та сільських рад в одну територіальну громаду, це питання набуло жвавого обговорення. Наразі йде розробка відповідного розпорядження. Громадська рада також підтримала ініціативу створення однієї об'єднаної громади, оскільки, на думку її членів, маленьким територіям, що не схочуть приєднатися до селищної ради, буде дуже важко вижити.

Також члени громадських організацій вирішили взяти активну участь у фестивалі творчості і читання “Книголісся”, що відбудеться в селищні 23 липня, та в святкових заходах до відзначення 25-ї річниці Незалежності України.