флаг

Новини

Вшанували жертв політичних репресій
Минулого тижня чернігівці урочистим мітингом відзначили ще одну скорботну дату в історії нашої країни – День пам’яті жертв політичних репресій. Молодь, керівники району зібралися біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні, що розташований на території Чернігівської школи "Надія", віддавши шану заручникам тоталітарних режимів.

Як наголосили у своїх виступах голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов і редактор районної газети «Нива», історик-краєзнавець Микола Єременко, практика застосування методів політичного терору є звичною для деяких режимів і нині. На загарбаних українських територіях утискають українців, кримських татар, усіх тих, хто вважає Україну свою Вітчизною. Багато людей загинули та пропали безвісти. Піддаються тортурам захоплені бойовиками українські військовослужбовці, добровольці, волонтери. Наш народ ціною життя тисяч патріотів сьогодні відстоює шанс на своє мирне, вільне майбутнє, солідарний з усіма народами, які постраждали і продовжують зазнавати страждань від тоталітарних режимів.

Пам’ять про тих, хто загинув і постраждав, вшанували хвилиною мовчання, а до пам’ятного знаку поклали живі квіти – символ відродження, віри у краще майбутнє.