флаг

Новини

У райдержадміністрації визначено кращих державних службовців
Завершився перший районний тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» за підсумками якого було визначено переможців у двох номінаціях.

За результатами трьох етапів першого туру переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталію ЖИТАРЮК. Лауреатами в цій же номінації стали начальник відділу економічного аналізу, прогнозування та інформаційно-кадрової роботи управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина РЕШЕТНЯК і заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентина БЕСПАЛА.

В номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула головний спеціаліст організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Альона СИНЄПОЛЬСЬКА. Також, у цій же номінації визначено лауреатів. Це – головний спеціаліст організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Оксана ТИМОЩУК і головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій ГАВРИЛЕНКО.

Лілія ОВЕРЧЕНКО, начальник відділу кадрової роботи апарату РДА