флаг

Новини

Телемарафон «Пам’ять»: підтримайте ветеранів!
Щороку ороку, навесні, в нашій області проводиться телемарфон «Пам’ять» на честь Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Такі заходи заплановані і цього року на виконання рішення обласної ради від 25 грудня 2014 р. № 23 «Про обласну Програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах “Назустріч людям” на 2015–2019 роки».

Протягом квітня-травня по області збираються грошові внески, які потім будуть використані для надання допомоги ветеранам. Приємно відзначити, що торік Чернігівський район показав один із кращих результатів в області за сумою зібраних коштів, попри те, що він небагатий. Успішному проведенню телемарафону «Пам’ять» у 2015 році наші ветерани завдячують керівникам підприємств, фермерам, приватним підприємцям, трудовим колективам, а також органам влади, які завжди підтримували ветеранський рух у районі.

Від імені всіх ветеранів Чернігівського району прошу всіх небайдужих і цього року взяти участь у телемарафоні «Пам’ять», щоб підтримати людей старшого покоління.

Згідно з Положенням про телемарафон «Пам’ять», затвердженим обласною радою ветеранів, кошти направляються на допомогу інвалідам та учасникам війни, учасникам бойових дій Другої світової війни, вдовам загиблих чи померлих учасників бойових дій, дітям війни, сім’ям учасників АТО.

У Чернігівському районі проживають 24 інваліди війни (у тому числі учасники бойових дій), статус учасника війни мають 360 осіб, дітей війни — 1800, вдови померлих учасників бойових дій — 80.

Запорізька облдержадміністрація та Чернігівська райдержадміністрація направляють листи з проханням зробити посильні внески в рамках телемарафону «Пам’ять». Просимо всіх долучитися до цієї акції й допомогти. У листах, які надійдуть від обласного штабу, будуть вказані банківські реквізити. Всі кошти, які надійдуть через Запорізький обласний штаб, повернуться в район, на банківський рахунок районної ветеранської організації.

Робити пожертви можна за такими реквізитами:
Чернігівська районна організація ветеранів України,
код ОКПО 20515628, МФО 380805,
розрахунковий рахунок 26002213923,
ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
м. Київ.

Щоб здати невеликі суми (наприклад 50–100 грн), можна не йти до банківської установи. Для цього можна зайти до ветеранської організації по вул. Соборній (Леніна), 410, чи до районного музею там же. Контактні телефони: 9 19 13, 099 530 37 46.

Олександр ДЯДЯ, голова Чернігівської районної організації ветеранів України