флаг

Новини

ТРИ ДЕСЯТИЛІТТЯ ПОЛИНОВОЇ ГІРКОТИ
Напередодні 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в районі відбулася низка заходів, присвячених цій події.

Участь в заходах взяли наші земляки, які у 1986-1988 роках евакуювали людей та майно з Чорнобиля, підвозили вахту до реактора на ЧАЕС, розчищали руїни, перевозили будівельні матеріали, виконували різноманітні будівельні роботи в самому Чорнобилі, охороняли громадський порядок. Працювали водіями, екскаваторниками, будівельниками, лікарями.

Сьогодні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуваютьтакі категорії «чорнобильців»: два інваліди першої категорії, 16 — другої (з них — 13 ліквідаторів, один потерпілий, дві дружини померлих), 19 осіб третьої категорії, шестеро дітей потерпілих.

У райдержадміністрації відбувся круглий стіл, який провели голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов і голова районної ради Віктор Годлевський. На запитання «чорнобильців» відповідали профільні фахівці, спеціалісти й керівники відділів РДА, установ, організацій району. Опісля ліквідатори і громадськість Чернігівки провели мітинг та поклали квіти й вінки до пам’ятного знака, присвяченого ліквідаторам та жертвам аварії на Чорнобильській АЕС. Після того відбувся концерт працівників РЦКД.

Під час урочистостей ліквідаторів Віктора Куковинця, Олександра Нестеренка, Станіслава Наконечного, Олега Волощука, Віктора Линника, Володимира Кірідона, Григорія Бардіжа, Станіслава Лісецького, Василя Корнійчука та Віктора Кочергана з нагоди 30-річчя Чорнобильської трагедії нагородили пам’ятним орденом «За мужність». Миколу Макаренка, Віктора Солоху, Віктора Харченка, Василя Корнійчука, Віктора Линника, Віктора Куковинця, Станіслава Лісецького, Григорія Бардіжа, Володимира Кірідона нагороджено грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації, які їм вручили керівники Віктор Годлевський та Віктор Дудукалов.

До пам’ятної дати сільські бібліотеки та працівники районної бібліотеки підготували і вручили бібліографічний покажчик «Опромінені болем наші земляки», подякувавши керівникам сільгосппідприємств Віктору Годлевському та Андрію Гогунському, депутату районної ради Олександру Романчуку, голові районної ветеранської спілки Олександру Дяді за те, що це видання побачило світ.