флаг

Новини

Район готується до вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні
23 листопада керівник апарату районної державної адміністрації Валентина Логвиненко провела засідання організаційного комітету із проведення в районі заходів з вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Участь в засіданні, крім профільних керівників, взяв також заступник голови районної ради Владислав Лебедь.

Цьогоріч меморіальні заходи відбудуться 28 листопада біля всіх пам’ятних знаків жертвам голодоморів – в Чернігівці, Могилянах, Довгому, Салтичії, Новомихайлівці.

На засіданні було вирішено, що керівники району побувають не лише на основному заході, який заплановано провести біля кам’яного хреста в Довгому, але також і в Чернігівці та Салтичії.

28 листопада 2015 року район традиційно о 16.00 приєднається до всеукраїнської акції «Запали свічку» та вшанує хвилиною мовчання пам’ять жертв геноциду Українського народу.

За підсумками засідання керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, бюджетних установ, виконавчим комітетам селищної та сільських рад рекомендовано 28.11.2015 приспустити Державні Прапори України (пов’язати на них траурні стрічки) на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, обмежити проведення розважальних, спортивних та культурно-масових заходів. Виконавчі комітети селищної, сільських рад організують 28.11.2015 проведення мітингів-реквіємів, покладання траурних вінків і композицій із колосків на територіях селищної, сільських рад, де наявні пам’ятні знаки жертвам голодоморів, сприятимуть проведенню акції «Запали свічку».

У районному музеї, бібліотеках, клубних закладах буде організовано експозиції, виставки документів, книжкові викладки, які відображають трагічні події в житті Українського народу, пов’язані з голодоморами.

У навчальних закладах району будуть проведені уроки пам’яті, тематичні бесіди, інформаційні години, демонстрації фільмів, відео-, фото- та інших матеріалів про голодомори в Україні, екскурсії до пам’ятних знаків жертвам голодоморів, відвідування відповідних експозицій в музеях.