флаг

Новини

Голова райдержадміністрації привітав чернігівців з Днем Гідності та Свободи
Голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов взяв участь в районних урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи, що відбулися в районному центрі кульутри та дозвілля. Присутні вшанували пам'ять патріотів, що загинули за здобуття Україною своєї незалежності – героїв Майдану та героїв АТО.

День Гідності та Свободи – свято, що відзначається 21 листопада на честь початку Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Провели його по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.

Розповівши про витоки цього заходу, Віктор Дудукалов вручив грамоти райдержадміністрації за активну громадянську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Дня Гідності та Свободи учаснику АТО Анатолю Єременку, учасникам місцевих Майданів Миколі Поді, Інні Рябчук, а також колективу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А. М. Темника, який не раз надавав допомогу Збройним Силам України.


До привітань долучився голова районної ради Віктор Годлевський, вручивши грамоти районної ради Миколі Єременку, Євгену Кривному, Віктору Трояну та колективу Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Порадували виступами народний вокальний ансамбль «Струмочок», працівники та учасники художньої самодіяльності РЦКД. Свій авторський патріотичний вірш прочитала студентка, учасниця Революції Гідності, волонтер Інна Рябчук.