флаг

Новини

Нарада, що відбулась при голові Чернігівської райдержадміністрації Олександрові Лісняку цього понеділка, була присвячена реформуванню місцевого самоврядування, яке у суботу, 7 грудня, відзначає професійне свято.
Відбулася зустріч за участі районних керівників, керівників структурних підрозділів, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 
Обговорення Концепції відбулося після виступу заступника голови Чернігівської РДА Віктора Сапальова, який озвучив питання побудови спроможних територіальних громад, побудови публічної влади районного та регіонального рівнів, питання забезпечення ефективної організації публічної влади на місцевому, районному та регіональному рівнях. Питання побудови спроможних територіальних громад є актуальним для Чернігівського району. Тому викликає жвавий інтерес та спонукає до широкого обговорення даного питання.
Підсумовуючи нараду, Олександр Лісняк зазначив, що реалізація вищеназваної Концепції дозволить зробити ще один крок до модернізації країни, суттєво поліпшивши якість надання державних та адміністративних послуг. Цього вимагає від нас час, ці задання ставить перед нами Президент України, - відзначив голова райдержадміністрації.
  
 
За матеріалами прес-служби Президента України