флаг

Новини

Чернігівські школярі взяли участь в круглому столі до Дня Гідності та Свободи
За ініціативи районної державної адміністрації 19 листопада в Чернігівській школі імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи, участь в якому взяло понад півсотні старшокласників.

Провела круглий стіл «Україна: спільна відповідальність за майбутнє» активіст ГО «Громадський контроль в Чернігівському районі» Ольга Ставицька. Вона була безпосередньою учасницею Революції Гідності, брала участь у Київському та Запорізькому Майданах.


Діти мали змогу дізнатися про витоки подій, що призвели до Революції. Також Ольга Ставицька наголосила на тому, що зміни в країні мають починатися зі змін у свідомості кожного з громадян, бо кожен із нас несе персональну відповідальність як за своє, так із майбутнє своєї країни.

Під час заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, які загинули, захищаючи нашу країну. Ольга Ставицька розповіла про життєвий шлях вихідця з Владівки Олександра Пивовара, який, проживши значну частину життя в Москві, з початком конфлікту в Україні повернувся на рідну землі й загинув, захищаючи її.