флаг

Новини

У райдержадміністрації – День контролю
16 листопада голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов провів засідання «Дня контролю».

Під час засідання було розглянуто питання виконання розпорядження голови районної державної адміністрації № 187 від 03.07.2015 «Про заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки» та надання інформації на виконання розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації від 10.06.2015 № 205 «Про заходи щодо соціального захисту учасників Антитерористичної операції на 2015-2016 роки».


Керівник апарату районної державної адміністрації Валентина Логвиненко наголосила на необхідності не лише своєчасно надавати на розпорядження інформацію, але й подавати якомога повніші відомості. Такі ж вимоги висуваються і до співвиконавців.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов вніс пропозицію розглянути дане питання на оперативних нарадах та поліпшити організацію виконання контрольних документів.

Підсумовуючи збори, голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов наголосив на тому, що вказане порушення виконавської дисципліни необхідно взяти до уваги та надалі посилити контроль за наданням інформації.

За підсумками Дня контролю виконавців зобов`язано налагодити систему отримання та реєстрації кореспонденції у відповідності до Інструкції з діловодства тощо.