флаг

Новини

Останній призов на строкову службу стартував

Цього тижня в рамках призовної кампанії "Осінь – 2013" почалася відправка молодого поповнення до Збройних Сил України та інших військових формувань.

 

Сьогодніз обласного збірного пункту в урочистій обстановці провели
дві військові команди чисельністю 35 осіб. До військової частини Сухопутних військ, яка дислокується в смт. Гончарівське Чернігівської області, відправилися
15 молодих новобранців і 20 юнаків залишилися проходити строкову військову службу в одній із військових частин Внутрішніх військ МВС у Запоріжжі.

Загалом лави Української армії та інших військових формувань цього року поповнять 600 запорізьких призовників, зокрема Збройні Сили - 270 юнаків, Внутрішні війська МВС - 280, Держспецслужбу транспорту (залізничні війська) - 50 призовників. Про це повідомив заступник військового комісара Запорізького облвійськкомату з виховної роботи полковник Михайло Логвінов.

Привітати призовників з важливою подією прибули ветерани війни та військової служби, представники влади, громадських та релігійних організацій, батьки та рідні. Вони побажали їм успіхів у опануванні військової справи, а священослужитель УПЦ протоієрей Олександр благословив на ратну службу в ім’я Української держави.

Невдовзі, 15 жовтня, 14 найкращих призовників відправляться проходити строкову військову службу до Окремого полку Президента України.

Остання відправка запланована на 19 листопада. Команда у складі
25 призовників відбуде з обласного збірного пункту до військової частини Державної спеціальної служби транспорту, яка дислокується на Чернігівщині.

Це останній призов на строкову військову службу до Збройних Сил України, а з наступного року Українська армія комплектуватиметься виключно військовослужбовцями контрактної служби.

Цієї осені на строкову військову службу до частин високомобільних десантних військ, військово-морських сил, сил спеціального призначення, які вже майже повністю укомплектовані контрактниками, юнаки не призиватимуться.

З початку року заключили контракт з Міністерством оборони України 223особи із Запорізької області.